Notice: Cache failed on disk write, class stdClass, path /home/pb034800/www_root/cache/cmsapi/html/cmsapiDatabase/ddac8c367472d955e41dcc4e01839f2a in /home/pb034800/www_root/plugins/cmsapi/cmsapi/cmsapi.cache.php on line 55
Tlačiť
PDF

Rok Kovového byvola 2021 - bezplatný webinár

Rok kovového byvola 2021 webinár zdarma

Upútavka na webinár

Rok kovového byvola 2021 webinár zdarmaS veľkým potešením Vás opäť pozývame na najobľúbenejší online webinár o energii roku 2021. Už po piaty rok vám prinášame podrobný rozbor a praktické odporúčania, ako sa čo najlepšie pripraviť na prichádzajúce nové zmeny.

O čom sa budeme rozprávať?

✅Ako sa bude vyvíjať aktuálna celosvetová situácia v roku 2021
✅Čo dobrého nám prináša energia roku 2021
✅Ako sa pripraviť na rok 2021
✅Ako správne aktivovať priaznivé ročné vplyvy
✅Ktoré dni budú mimoriadne priaznivé a v ktorých je dobré byť pozornejší
✅Čo prináša rok pre vaše zdravie, vzťahy, financie, prácu a vnútorný rozvoj?


Ako sa prihlásiť na bezplatný webinár?


Webinár je k dispozícii bezplatne na našom videoportáli. Ak už máte vytvorený bezplatný prístup na náš videoportál, tak po stlačení tlačítka Mám záujem vám automaticky pošleme na váš registrovaný mail prístupové údaje. Ak ešte nemáte vytvorený svoj účet, tak po stlačení tlačítka len zadajte svoj email a krstné meno a automaticky vám vytvoríme bezplatne prihlasovacie údaje, ktoré vám budú obratom zaslané na váš mail.

Vo videoportáli nájdete v danom termíne online visielanie ako aj kompletný videozáznam na neskoršie zhliadnutie vrátane podporných materiálov na stiahnutie.

Dovtedy si môžete popozerať ďalšie desiatky bezplatných videokurzov, ktoré tam nájdete.  

Rok kovového byvola 2021 webinár zdarma