Notice: Cache failed on disk write, class stdClass, path /home/pb034800/www_root/cache/cmsapi/html/cmsapiDatabase/ddac8c367472d955e41dcc4e01839f2a in /home/pb034800/www_root/plugins/cmsapi/cmsapi/cmsapi.cache.php on line 55
Tlačiť
PDF

Oslovil Vás projekt aktivít Akadémie čínskej metafyziky?

Máte chuť stať sa partnerom Akadémie a podielať sa na partnerskom províznom affiliate predaji všetkých služieb a produktov, ktoré sú v e-shope?

VITAJTE V PARTNERSKOM províznom AFFILIATE PROGRAME TRADIČNÉ FENG SHUI

Tento partnerský program je určený na propagáciu seminárov naživo a online seminárov vrátane medzinárodných kongresov v rámci vzdelávacích aktivít Akadémie čínskej metafyziky, s.r.o.. Viac informácií o týchto seminároch  nájdete na http://www.tradicne-feng-shui.sk/ .

Propagáciou môžete podporiť semináre naživo  aj online semináre so získaním 15% provízie z predaja.

Pre viac informácií o seminároch:

http://www.tradicne-feng-shui.sk/eshop/zobrazit-vsetko-96274581-0

Ako postupovať?

1. Registrujte sa na stránke http://partneri.tradicne-feng-shui.sk/registrace, vstúpte do affiliate systému prihlásením sa s vašimi prihlasovacími údajmi. 

2. Po prihlásení sa do affiliate programu sa presuniete na Nástenku - hlavnú stránku, na ktorej nájdete prehľad odkazov a dôležité sekcie.

3. Semináre, ktoré môžete ďalej propagovať, nájdete v časti „Reklamní kampaně“. Tam nájdete aktuálne pripravené aktívne kampane. 

Affiliate partnerský provízny program

Kliknite na zvolenú kampaň, nájdete tam všetky potrebné informácie, textové odkazy, ktoré môžete vkladať do mailoviek a článkov, prípadne ako odkazy na svoj web a hlavne množstvo  banerov na ďalšiu propagáciu.

Affiliate partnerský provízny program Akadémia čínskej metafyziky

HTML kód baneru, ktorého rozmer vám vyhovuje, pošlite svojmu správcovi webu, alebo ak si stránku spravujete sami, vložte ho jednoducho na svoj web. Váš jedinečný affiliate link môžete používať aj ako hyperodkaz v mailovkách, ktoré posielate, článkoch, alebo ako odkaz na FB. 

Ak chcete vidieť svoj prehľad počtu klikov a predajov, ktoré sa cez váš affiliate link uskutočnili, kliknite si na záložku „Přehledy“.

Ako to celé funguje?

  1. Návštevník vášho webu, čitateľ vášho mailu, či blogu príde na našu stránku. Zaujme ho niektorý zo seminárov Tradičné Feng Shui. Prihlási sa na seminár naživo alebo si zakúpi online prístup k videám.
  2. Vy dostanete odmenu za „odporúčanie“. Nič priamo nepredávate. O všetko sa stará náš systém.
  3. Zákazník nakúpil za bežnú cenu. Ani nevie, že máte províziu.

Dôležité je, aby Váš kontakt klikol na baner alebo odkaz s vašim jedinečným affiliate odkazom.


ZÁKLADNÉ POJMY K AFFILIATE PROGRAMU:

Affiliate spolupráca - je spolupráca, kedy propagujete produkt niekoho iného a získavate za to províziu. Je to win-win-win vzťah, pretože zákazník získava kvalitný produkt, vy ako affiliate partner získavate províziu a predajca získava predaj produktu.


Affiliate program – partnerský program, ktorý monitoruje počet klikov a uskutočnených predajov cez váš jedinečný affiliate odkaz/link
Affiliate odkaz -  je link webovej stránky, na ktorú chcete odkázať ľudí, aby si zakúpili daný seminár.
Reklamná kampaň - je balík, ktorý zahŕňa váš jedinečný affiliate link na propagáciu vybraného semináru, v ktorom nájdete aj marketingové nástroje a podporu predaja - bannery, textove správy alebo emaily.

Provízia z predaja - je provízia, ktorú získate z predaja zákazníka, ktorý klikol na váš affiliate odkaz vo forme baneru alebo linku v mailovke, článku alebo na FB a náš program ju tak zaznamenal. Provízia z predaja sa vypláca raz do mesiaca a to 15steho v nasledujúcom mesiaci ak výška provízie presiahne 30 eur. Ak ste napríklad za mesiac august dosiahli províziu 18 eur, tak sa vám presunie a pripočíta sa k provízii z ďalšieho mesiaca. Ponúkame províziu z predaja vo výške od 15% do 30% z ceny seminárov.

V prípade ďalších otázok píšte na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , alebo volajte 0902 904 243.